Poziv mještanima Općine Velika za sudjelovanje u kreiranju Proračuna Općine Velika za 2022. godinu

Općina Velika započela je sa pripremom nacrta Proračuna Općine Velika za 2022. godinu sukladno odredbama Zakona o proračunu (Narodne novine br. 87/08, 136/12, 15/15). U cilju dobivanja što kvalitetnijeg prijedloga Proračuna, pozivamo sve zainteresirane mještane Općine Velika u proces kreiranja i planiranja Proračuna. Prijedlozi moraju sadržavati naziv projekta i kratki opis, a dostavljaju se na propisanom obrascu u privitku poštom ili osobno na adresu: Općina Velika, Zvonimirova 1a, Velika s naznakom: “Prijedlog proračna za 2022. godinu” ili na e-mail: info@opcina-velika.hr ili procelnik@opcina-velika.hr.
Rok za dostavu prijedloga sukladno priloženom obrascu je do 31. kolovoza 2021. godine.

Vezani dokumenti (kliknite za preuzimanje)