Kreće podjela plavih i žutih spremnika za odvojeno prikupljanje otpada

Općina Velika od 12. listopada 2021. godine započinje s podjelom plavih i žutih spremnika za reciklabilni otpad (papir i karton i plastika).

Spremnici će se dijeliti od 12. listopada do 22. listopada 2021. godine od 8,00 do 14,00 sati na adresi Zvonimirova 1a, 34330 Velika.

Prilikom preuzimanja spremnika mještani će morati na uvid predočiti osobnu iskaznicu korisnika koji je zadužen na adresi preuzimanja spremnika te potpisati potvrdu o preuzimanju.

Konačnom podjelom plavih i žutih spremnika, završava veliki projekt nabave spremnika za odvojeno prikupljanje otpada u Općini Velika. Projekt je realiziran uz sufinanciranje Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost.

Za sve informacije o spremnicima, mještani se mogu obratiti na telefon 034/233-033 ili putem e-pošte na info@opcina-velika.hr.