Savjetovanje s javnošću – nacrt Odluke o načinu pružanja javne usluge sakupljanja komunalnog otpada na području Općine Velika

Pozivamo zainteresiranu i stručnu javnost da se uključi u izradu Odluke o načinu pružanja javne usluge sakupljanja komunalnog otpada na području Općine Velika davanjem svojih mišljenja, primjedbi i prijedloga.

Molimo sve zainteresirane da za dostavu mišljenja, primjedbi i prijedloga na objavljeni Nacrt Odluke o načinu pružanja javne usluge sakupljanja komunalnog otpada na području Općine Velika koriste isključivo Obrazac koji se nalazi u privitku i dostave ga na e-mail adresu: procelnik@opcina-velika.hr ili na adresu Općina Velika, Zvonimirova 1a, 34330 Velika kako bi se omogućila što kvalitetnija obrada pristiglih mišljenja, primjedbi, prijedloga i komentara.

Savjetovanje s javnošću traje od 17. prosinca 2021. do 17. siječnja 2022. godine.

Vezani dokumenti (kliknite za preuzimanje)