Trg bana Josipa Jelačića 34, 34 330 Velika

Potpisani ugovori o dodjeli stipendija studentima

Autor: Općina Velika
Potpisani ugovori o dodjeli stipendija studentima

Temeljem odluke Općinskog vijeća Općine Velika u akademskoj godni 2016/17. godini dodijeljeno je ukupno 57 stipendija i to 51 stipednija u iznosu 500 redovnim studentima koji studiraju izvan županije prebivališta te 6 stipendija u iznosu 200 kn redovnim studentima koji studiraju u županiji prebivališta. Za tu je namjenu u proračunu Općine Velika planirano 270.000 kuna.

Ove godine je povećan iznos pojedinačne studentske stipendije sa 400 na 500 kuna po studentu, dok su studenti koji studiraju u županiji prebivališta dobili  200 kn.

- Nadam se da će ova stipendija pomoći u ostvarenju Vaših ciljeva, te da ćete se po završetku školovanja vratiti u našu Veliku i svojim znanjem pomoći razvoju - kazao je Općinski načelnik Vlado Boban.

Pogledaj cijelu arhivu »
Razglednice