Trg bana Josipa Jelačića 34, 34 330 Velika

Raspored aktivnosti za knjižnicu u Velikoj

Autor: Općina Velika

Radionica engleskog jezika za predškolce i osnovnoškolce

Raspored aktivnosti za Stacionar u Velikoj

       Aktivnosti su za predškolce i prvi razred osnovne škole!

 

1.  Playing time - English is fun! – The World of Numbers & Colours - 5. listopada 2016. s početkom u  16 sati

2.  Playing time - English is fun! – Little artists - 19. listopada 2016. s početkom u 16 sati

3. Playing time – English is fun! – Let's sing Christmas carols -  14. prosinca 2016. s početkom u 16 sati

 

Ovo su radionice engleskoga jezika na kojima će predškolci i prvašići moći utvrditi svoje znanje iz osnova engleskoga jezika na zabavan način. Učit će o brojevima, bojama, hrani, obitelji, svijetu životinja, igračkama i slično. Upoznat će nove likovne tehnike i osmišljavati radove na temelju priča iz dječje literature engleskoga govornoga područja. U vrijeme Božića učit će poznate crkvene i svjetovne prigodne pjesme pjevanjem i sviranjem dječjeg udaraljkaškog instrumentarija. 

Arhiva vijesti
Pogledaj cijelu arhivu »
Razglednice
Linkovi