Trg bana Josipa Jelačića 34, 34 330 Velika

Obavijest Tekije d.o.o.

Autor: Tekija d.o.o.
Obavijest Tekije d.o.o.

Tokom posljednjih dana Tekija d.o.o. ima povećan broj intervencija na otklanjanju kvarova na vodomjerima i vodovodnim priključcima koji su pukli zbog smrzavanja. Nakon niskih temepretura koje su bile čak i ispod -15°C, temperature su porasle iznad 0°C. Zbog povećanja temperatura pojavljuju se puknuća i curenja vode na vodomjerima i instalacijama koji su bili nezaštićeni od niskih temperatura.

Molimo sve korisnike da pregledaju svoje vodomjere i instalacije. Ukoliko uoče puknuće na kućnoj instalaciji potrebno je,  zatvaranjem ventila, spriječiti daljnje curenje i sanirati mjesto kvara. Ukoliko je do puknuća došlo na vodomjeru ili dijelu vodovodnog priključka, potrebno je što hitnije javiti se u Tekiju d.o.o. zbog dogovora oko popravka kvara. Telefon dežurne službe vodoopskrbe je 312-450.

Tekija d.o.o., Požega

Arhiva vijesti
Pogledaj cijelu arhivu »
Razglednice
Linkovi